אתר חדש


בס"ד
כסלו תשע"ו
דצמבר 2015

אתר חדש

דבר חברי המערכת למבקרים באתר:
אפגנים וידידים יקרים,

כפי שעיניכם רואות עברנו לאכסניה חדשה, מעוצבת קצת אחרת, מאורגנת, יפה ונוח לשימוש. כל המידע ואוצרות המורשת האפגנית שאספנו עד כה בסיועכם נשמר, חלקו כבר הוטמע באתר וחלקו השמור עמנו יעלה במהלך הזמן. אנו מתנצלים מראש על טעויות אם קרו במעבר לאתר החדש, ואם לכאורה נשמטו חומרים, נשתדל לתקן הכל בהקדם.
שמרנו על מקום פרשת השבוע במקום מרכזי בדף הבית, והמדורים המרכזיים האחרים נמצאים אף הם גם אם עברו שינוי קל. עם זאת, לצד שמירה על מקומה של מורשת קהילתנו ומשפחותינו, עז רצוננו לקרב את הדור הצעיר אל האתר. אנו מתכננים פתיחת מדור שידוכים ובקרוב נודיע על דרכי הפעולה בו. נשמח גם לשמוע הצעות נוספות לדרכי פעולה בקרב הקהילה. כמו כן קיים ללא ספק מידע רב אצל בני הקהילה שנשמח לקבלו ולהעלותו לאתר. צרו עמנו קשר בדרך הנוחה לכם, פרטינו נמצאים באתר.
אנו מאחלים למר בן-ציון יהושע-רז, היו"ר החדש של מערכת האתר לקדם בהצלחה את מטרותינו. העבודה באתר היא עבודת צוות מלוכדת, ואנו מודים גם לחברינו מעבר לים המסייעים בידינו, אביגדור גרג'י ואברהם מור. 
ולסיום תודה לאיילת מנדל מקידום נט על ההשקעה הגדולה בעיצוב האתר וללונה רומנו על עיצוב הלוגו החדש של "יהודי אפגניסטן בארץ ובתפוצות".
בברכת חנוכה שמח
מערכת אתר יהודי אפגניסטן בארץ ובתפוצות
Share by: